Mad Hippie

Ár:   $24.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. január 5.

Ár:   $24.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiszerelés: 30 ml

szilvasitimea

2018. április 25.

Nagyon megtetszettek a Mad Hippie termékei: árban megfelelt, jók az összetevők, jó design, jó név... :)) Mindenképpen szerettem volna egy szérumot beiktatni a rutinomba, így erre esett a választásom. Megrendeltem, és azonnal el is kezdtem használni.

Napi egyszer használom este az arckrémemmel összekeverve. Sokáig lehet érezni az arcon, nem mindig szívódik be teljesen, így ez egy picit zavaró (nekem legalábbis). Az üvege elég "gagyi". Rendeltetésszerűen használom, azonban a pipetta nem mindig működik úgy, ahogyan kellene neki... Akkor is folyik, ha nem nyomom meg felül, ezért az üvegén lévő címke már teljesen átázott. Ez applikáláskor is zavaró, hiszen van, hogy emelném a pipettát, és lecsöppen, anélkül, hogy nyomtam volna.

De essünk túl a kiszerelésén, ami enyhén szólva tényleg nagyon ócska.

Maga a szérum kellemes illatú, finom olajos cucc. Pár cseppet szoktam tenni az arcomra, nem viszem túlzásba mert az életbe nem szárad be, és zavar az arcomon az érzet. Igazából azt vettem észre, hogy nem oszt nem szoroz (legalábbis látszatra, egyenlőre) a használata. Persze, jó, hogy sok olyan növény kivonata található meg benne, ami alapvetően jót tesz az (arc)bőrnek, így maximum a tudat boldogít, hogy megfelelően hidratálom az arcom.

Nem hiszem, hogy újrarendelem. Kb 5-6 ezer volt szállítással együtt az Iherb.com-ról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

De essünk túl a kiszerelésén, ami enyhén szólva tényleg nagyon ócska.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol