Madina

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Mundow, Módosítva: 2015. december 15.

Kiszerelés:   1,2 g

A szem belső vagy külső részére is lehet használni. Krémes és nagyon pigmentált kajal ceruza, így már az első használatnál szép színt és fedést eredményez.

Mundow

2016. április 3.

Szeretem használni ezt a kajal ceruzát a vizvonalba a szem nagyítására. Sokkal természetesebb az összhatás mintsem ha fehér ceruzát használok.
A ceruza puha, krémes, szépen fed és tartós. Színe: natúr bőrszín, amolyan krémes bézs.
Hátránya, hogy egy idő után figyelni kell a belső szemzugban összegyűlt felesleges festékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.