Madonna

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melani79, Módosítva: 2018. október 15.

Ár:   29 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld jegyek, citrusok, citrom, bergamott

Szívjegyek: fű, jázmin, írisz

Alapjegyek: vízililiom, vizes jegyek

RITKASÁG Madonna Nudes 1979 EDP ❣️
Ár: 2900/ 10ml. Üvegében 18.000/100 , Eladó: Csokri
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, alkalmanként Debrecen, fizetés: Személyesen posta foxpost
Utolsó 4 ml.Madonna Nudes 1979 EDP
Ár: 1200ft+pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.

Nina29

2018. november 19.

Érdekes hogy nincs benne vanília,de én mégis azt érzem. Nagyon finom tartós illat,nekem a leszáradás kicsit talán Dior Hypnotic Girl,de szelídebb kiadásban. Kb ilyenek képzelném el a Girl edt-t. Van egy egész üvegem..Ha valaki szeretné. Nagyon finom,de nekem túl ártatlan illat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Melani79

2018. október 16.

Nagyon tartós, finom kis illat. Ruhàn napokig érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Nagyon tartós, finom kis illat. Ruhàn napokig érezni.