Magic Hair

Ár:   9190 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Mermie, Módosítva: 2021. február 10.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

"A gumimacik egyik fő alkotóeleme a biotin. A hajra és körömre gyakorolt pozitív hatásai miatt időnként H-vitaminnak vagy a szépség vitaminjának is nevezik. A biotin segít megőrizni a haj, köröm és a bőr egészségét, ezen kívül segíti az idegrendszer megfelelő működését is. A gumimacik kúraszerű fogyasztásával megállíthatod a hajhullást és a hajvégek töredezését is. Vitaminunk fontos hatóanyaga továbbá a szelén és a kollagén. A szelén amellett, hogy hozzásegít a haj normál állapotának kialakításához és fenntartásához még a körmöd egészségéről is gondoskodik. A kollagént pedig a belülről fakadó üdeség és az egészséges, ragyogó bőr vegyületének is nevezhetnénk, így nem véletlen, hogy a gumimacik is tartalmazzák. A kollagén rugalmassá és hidratáltá varázsolja a bőrt, csökkenti a ráncokat, valamint az UV-károsodás ellen is hasznos."

imasweetdisaster

2021. március 1.

Ma érkezett meg, havonta próbálok majd véleményt írni ide, hátha valakinek segít. Sajnos előtte nem olvastam utána rendesen, elvileg hasfájás, pattanás sokaknál a mellékhatás (a sima kapszulánál olvastam ezt). Elsőre az a véleményem, hogy az “illata” nem a legjobb, kicsit mű. Az íze nem rossz. Egy hónap múlva hozom a változást, ha lesz.

Update: 1 hete szedem, a pattanások előjöttek, ráadásul a gyulladt fajták. Hasfájás nem volt miatta, változást nem látok. Bízom benne több és több pattanás nem jelenik majd meg..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

relinda

2021. február 26.

Rendesen kipattogott tőle az arcom.. hatásáról nem tudok írni, mivel csak négy napja szedem. Émelygés, rosszullét, gyomorpanasz nincs. Valóban fura a szaga, íze nem rossz, de maradok a kapszulánál és a pezsgőtablettánál. Nem biztos hogy továbbszedem mert már most tele az arcom..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.