Magic Hair

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: Majida, Módosítva: 2021. május 5.

Kategória:   Szépségvitaminok

"Egy termékben keresed az egészséges ízületek, feszes és ragyogó bőr, erős körmök és dús hajkorona titkát? Akkor jó helyen jársz! Beauty Liquid kollagén italunk értékes összetevőinek köszönhetően hozzájárul a gyönyörű bőrhöz, erős körmökhöz és dús hajkoronához, valamint az egészséges ízületekhez. Kellemes ízű szépségital formájában tudod gyorsan és könnyedén bevinni azokat a szervezeted számára fontos tápanyagokat, melyek támogatják szépségedet és egészségedet. A folyékony csodaszer a benne található értékes vitaminok és ásványi anyagok, valamint az adagonként 3000 mg Kollagén, 96 ml Hialuronsav és 48 mg MSM együttesének köszönheti sokrétű hatását."