Magic Hair

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: Majida, Módosítva: 2021. május 5.

Kategória:   Szépségvitaminok

"Egy termékben keresed az egészséges ízületek, feszes és ragyogó bőr, erős körmök és dús hajkorona titkát? Akkor jó helyen jársz! Beauty Liquid kollagén italunk értékes összetevőinek köszönhetően hozzájárul a gyönyörű bőrhöz, erős körmökhöz és dús hajkoronához, valamint az egészséges ízületekhez. Kellemes ízű szépségital formájában tudod gyorsan és könnyedén bevinni azokat a szervezeted számára fontos tápanyagokat, melyek támogatják szépségedet és egészségedet. A folyékony csodaszer a benne található értékes vitaminok és ásványi anyagok, valamint az adagonként 3000 mg Kollagén, 96 ml Hialuronsav és 48 mg MSM együttesének köszönheti sokrétű hatását."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

picisuti

2021. július 17.

A dinnyéset fogyasztom és vagyok nagy rajongója 🥰 Én nem érzek utóízt, töményen fogyasztom és szerintem isteni. A hatása is határozottan látszódik. A szemem közti 2 ráncot sokkal halványabbá tette. Sajnos múlt hónapban kipróbáltam a nutriversum almás kollagénjét, ami egy förtelem volt, alig vártam, hogy elfogyjon. Iszonyat íze volt és 0 hatása. A 2 ráncom is visszatért. Többet nem is kísérletezem más folyékony kollagénnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Liara0826

2021. július 9.

Olyan csomagot rendeltem a múltkori nagy akció keretében amihez adtak egy ilyet ajándékba majd a kreditjeimmel nyertem egy másikat másik ízben. Úgy olvastam a kollagént jobb ital formájában bejuttatni a szervezetbe így örültem a nyereménynek bár nem vettem volna meg magamtól, főleg nem teljes áron. Minden reggel még a reggeli előtt öntöttem bele a napi adagot egy kis alma vagy narancs lébe, naranccsal egészen jó volt az íze, nekem egyébként nagyon édes szirup, magában nem tudtam volna meginni. Ezek után vettem be a napi hajvitamin adagomat reggeli után. Összességében nem volt rossz, de nem is vettem észre nagyobb változást, se a bőrömön se a hajamon. Az ízületeim talán picit kevésbé fájtak, de ha legközelebb kollagént szeretnék szedni másikat keresnék amiben több a napi adag. Nem rossz, valamint ezeket a tapasztalatokat 2 adag után írom, de szerintem van jobb a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

BEva0919

2021. június 29.

Vegyesek az érzéseim. Az állaga tetszett, némi hatását is éreztem, és az íze sem lett volna rossz, ha nincs egy furcsa utó-/mellékíze. Összességében nem rossz, de lehetne benne több kollagén + egyéb vitaminok is bőrre, hajra (én a hajamra szedtem).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.