Magnificora

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   55 mi   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muffin93, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Kiszerelés:   55 mi
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Rendkívül férfias, kontrasztokkal teli, elegáns illat. Fantasztikusan, akkordról akkordra rajzolja meg a modern férfit, aki könnyen megbirkózik az akadályokkal, melyeket a kiszámíthatatlan sors teremt számára. A kompozíció pozitív, ám meglepő kombinációja két véglet: a hő-és frissesség. Frissességének titka az erdő és fa aromákban rejlik, és ezt az egyedülálló, érzéki meleg illatot egészítik ki a galagonya, a pacsuli és a lonc. Ez az illat a döntőképes, bátor férfit jellemzi, aki szeret az érdeklődés középpontjában maradni. Az Intense Pour Black  láthatóbbá teszi a férfi erejét és érettségét, valamint kiemeli egyéni stílusát.

Fejjegy: olasz galagonya, lonc, mandarin
Szívjegy: szantálfa, ibolya
Alapjegy: pacsuli, cédrus fa, bőr

Nicu

2015. április 20.

Barátom kapta ajándékba. Nagyon nincs jó illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Barátom kapta ajándékba. Nagyon nincs jó illata.

tulipánfa

2013. november 30.

Az illat nem rossz, a tartósságát nem tudom, de ahogyan ezeket a "francia" parfümöket árulják, és amit összehazudnak róla, az elképesztő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

muffin93

2013. szeptember 26.

A párom vette egy hölgytől egy plázában. Egész jó illata van, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.