Magnificora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ophelia

2015. február 18.

A barátomtól kaptam, tescóban tukmálták rá, hát simán nem tudott nemet mondani a hostesslányoknak... Beetették vele, hogy ez egy 15ezer forintos parfüm, de leírják selejtnek és megkapja 3ezerért...:D Tulajdonképpen engem ez nem is zavart volna, ha nem karácsonyi ajándékként kapom tőle ezzel a történettel megspékelve. Na mindegy, tetszik nekem, nagyon visszafogott, virágos illat, bár néha kimondottan málnásnak érzem, máskor ibolyásnak, változó. Visszafogott, törékenyebb nőkön tudom elképzelni, nekem nem sűrűn passzol a hangulatomhoz, de azért lesz alkalmam elhasználni, főleg tavasszal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

vador

2015. február 9.

Málnás-fűszeres illat, egyáltalán nem rossz, de nem is túl érdekes. Szerintem a tartóssága gyatra, olyan 1-2 órás.
3 csillagra értékelném, de muszáj lesz még egyet levonnom a gyomorforgató és megtévesztő marketing okán, mert azért mégiscsak mindennek van határa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Csilla91

2015. január 30.

A Debreceni Plázában beszélte rám egy fickó. Egész jó illata van, viszont nem tudom megmondani milyen :) Olyan franciás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.