Maharishi Ayurveda

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez a holisztikus bőrápoló olaj védi, táplálja és kiegyensúlyozza az ősszes bőrtipust. Tisztálkodás után egy-két csepp a még nedves bőrre ragyogóvá és gyönyörűvé varázsolja a bőrt. Édesmandula-olaj, szantálfa olaj, és az A és E vitaminban rendkívül gazdag búzacsíra olaj garantálja a revitalizáló hatást. Finom illóolajok – levendula, gólyaorr és citromfű – üde keverékének köszönheti egyedülállóan kellemes illatát. Kompromisszumok nélkül: tiszta, természetes, tartósítószert, emulgálószert nem tartalmaz. Impozáns díszcsomagolásban.