Maison Francis Kurkdjian

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. május 2.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Hajápolók

A könnyű, légies Aqua Universalis a mesterparfümőr, Francis Kurkdjian bestsellere. A hajpermet változat olyan akár egy kifinomult szépségrituálé. Alkoholmentes formulája gyengéd a hajhoz, egy ragyogó illata sokáig velünk marad.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Trixi

Korcsoport: >54
2018. június 7.

Annyira könnyed illat, hogy első alkalommal (a másodikkal is) olyan 1 ml-t el is fújkáltam a hajamra, hogy érezzek valamit. Üvegében egy nagyon mű, savanykás illatot éreztem, kifújás után friss savanykás, majd a hajjal elvegyülve a frissen mosott haj illatát kaptam. Magamon sajnos nem nagyon érzem, csak ha a kezemet végighúzom a hajamon és megszagolom, de nem vagyok benne biztos, hogy mennyi ebből a saját hajam illata, és mennyi a parfüm. Férjemet megkérdezve, hogy milyen illatú a hajam, a válasz: hát...olyan...hajszagú. Mindenki döntse el, hogy erre a válaszra vágyik-e egy MFK-val kapcsolatban. A WU2 sampon illata a régi fodrászszalonokból, amikor mindenki azt használta, mert nem volt más. A friss haj illúziója. Az ápolás dolog szerintem csak placebo-hatás vele kapcsolatban, én nem érzek ilyesmit. Nos, a Coco Mlle hajparfümjének Coco Mlle parfüm illata van. Szóval ez alapján az eredeti Aqua Universalist, amit sosem szagoltam még, én kihúzom a listámról, és inkább bebalzsamozom a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 7.

aidanne

2018. május 27.

Nahat, o egy nagy meglepetes nekem! A parfum tesojat most ertekeltem ez elott, es neki 4-est adtam, na de neki 5-ost fogok bizony!
FANTASZTIKUS! Apolja a hajam, iszonyat tartos es ami nekem nagyon bejon, hogy puha, kremes de uditoen kremes illat. Igazi nyari-tavaszi "csemege" a hajnak. Hihetetlen! Annyira beleszerettem, hogy egy uveggel haza is hoztam gyorsan, Carnal Flower ota szabadon, imadom a hajparfumoket, nyarra a legtutibb a hajra fujkalni mindent 😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.