Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   Müller

Nagy fedőképességű korrektor stift a pirosság és bőrhibák eltüntetéséhez.

A korrektor stifttel megbízhatóan elrejthető a pirosság és a bőrhibák. A bőr hibátlan és egységes lesz. A korrektorban található teafaolaj és a lágyító szerek csökkentik a gyulladást. Ezek az összetevők továbbá segítenek megelőzni a bőrkárosodást és felgyorsítják a gyógyulást. A krémes állag könnyűvé teszi a korrektor felvitelét.