Make Up Factory

Ár:   3750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   Müller

Krémes, erősen pigmentált szemhéjárnyaló, mikrocsillámokkal.

8 színben érhető el

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csengevarga

2015. szeptember 2.

tusként használom, kis ecsettel. Így tökéletes, szépen, egész nap fent marad, nem maszatolódik, nem tapad fel a felső szemhéjamra, és nem is csomósodik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

balogh.andrea

2015. március 12.

Az a helyzet, hogy nagy csalódást okozott ez nekem.. Pedig nagy elvárásokkal vittem haza, kvázi egy Chanel Illusion d'Ombre-pótlékként (természetesen az ára miatt), és tökre örültem neki, hogy lám, ez is milyen szép lilás-szürkés szín, nem kell nekem a Chanel Illusiore majd' háromszor ennyiért..
Aztán otthon meg jött a nagy pofára esés.. A szín valóban szép, de a cucc gyakorlatilag bele volt kötve a tégelybe (a párolgás miatt még a teteje is vizes volt belülről, pedig 2 fedő is hivatott lenne védeni a krémet), sem ujjal, sem ecsettel, sem vésővel, sem Hilti ütvefúróval nem lehetett mozdítani.. Na jó, egy kicsit igen, ami aztán a kínkeserves felkenés után morzsánként szépen lehullott a mosdókagylóba.. Remek. Másnap azzzonnnnnal vissza is vittem a Müllerbe, ahol szó nélkül kicserélték (ezúton is köszönet a kedves eladóhölgyeknek a segítségért!), és.......

......igen, egy Chanel Illusiore jött haza velem helyette, amit azóta is imádok :) Szóval végülis mégiscsak valamiféle hálával tartozok a Make Up Factory-s cuccnak, mert ha az nem olyan tré, mint amilyen, akkor nem vettem volna meg a Chanelt.. :):)

A szép színek miatt egy ketteske, és őszintén remélem, hogy másnak az enyémnél csak jobb tapasztalata lesz vele!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.