Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikol, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   Müller

fdorottya

2013. február 17.

Elég régóta használom már és azt vettem észre, hogy elkezdett hullani és törni a pillám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

széna

2013. február 5.

Nagyon jó spirál. Szép színe van, tartós, ls 2-3 rétegben felvíve sem tapasztotta össze a szempilláimat. Amikor elkezdett beszáradni, csepegtettem rá kevés meleg vizet, és még pár hétig bírta utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

nikol

2012. július 28.

Nagyon jó kis szempillaspirál, gyönyörűen hosszabbítja a rövid pillákat még a szemzugban is. Az eredmény szép ivelt hosszú szempillák!!

Még mindig tartom a véleményemet, pedig azóta sokat kipróbáltam.Nem ragasztja össze a pillákat, eddigi legjobb spirálom.Keféje nagyon szuper nem szilikon kefe hanem hagyományos, mégis nagyon jól van kiképezve.Napi spirálozás mellett 3-4 hónap alatt kezdett beszáradni. Egyébként tartósságra is nagyon jó.Meleg párás időben sem pereg vagy maszatolódik, ugyanakkor könnyen lemosható.Úgy döntöttem, hogy a sok kísérletezés helyett ami rengeteg pénz, inkább veszek egy ilyet 5 havonta. Persze a 3800 forint nem annyira olcsó, de cserébe kapok egy nagyon-nagyon jó spirált, és nem kell havonta egy újabbat vennem 1000-1500 forintokért, hogy aztán a kukába landoljon.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 28.