Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1.05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verseau, Módosítva: 2016. január 27.

Kiszerelés:   1.05 g
Lelőhely:   Müller

A szemöldök ceruza speciális ecsettel tökéletesre formálja a szemöldököket. A hosszan tartó, selymes textúra könnyűvé teszi az egységes felvitelt. A formázó kiemeli a szemöldök körvonalát és kitölti a ritkább foltokat. A mellékelt ecsettel árnyékolja a szemöldök kontúrjait a természetes hatás érdekében.

BonnieCat

2017. július 1.

Imádom ezt a ceruzát, első szemöldők termékem volt (azóta már legalább 3-at vettem belőle). 3-as árnyalatban van meg nekem a müllerben vettem, a keménysége pont megfelelő szemöldőkhöz. Annak ajánlom aki sűríteni szeretné az amúgy szép ívű szemöldökét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

PSz

2017. február 24.

Sötétbarnát használok, gyönyörű a színe, nagyon jó az állaga, szépen lehet vele rajzolni. A végén egy kemény spirálkefe van, szépen elrendezi a szálacskákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

Verseau

2016. január 13.

El sem hiszem, végre egy szemöldök ceruza ami illik a voros hajamhoz. Eddig egy Catrice szemöldök ceruzám volt, ami halvány barna színű volt, de szürkes színe volt és egyáltalán nem illett a hajamhoz. Ez viszont a Copper Brown árnyalatban van meg, és tökéletes. Annyira intenzív a színe és nagyon kellemesen krémes a textúrája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.