Make Up Factory

Ár:   2455 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dora.csaszar, Módosítva: 2018. március 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Az ecset száljait szintetikus toray szál és természetes nyestszőr keveréke adja.

szeliger

2018. április 2.

Régóta akartam már egy precízebb ecsetet, úgyhogy kapóra jött, amikor a Müllerben ecsetakcióba futottam. A magyar leírás szerint szintetikus szálú, az eredeti német leírás az összetevők között állati szőrt is feltüntet. Gondolom ez lehetett az oka, hogy most meg akartak szabadulni tőle, nagy divat ez mostanság, az új ecsetek valószínűleg csak szintetikus szálakat tartalmaznak majd.
Az ecset átlátszó műanyag tokban lapul, igen hosszú és vékony a szára, ezzel együtt jól kézreáll, megfelelő a fogása. Elsősorban tusecsetnek készülhetett, de én tust egyáltalán nem használok, az alsó szemhéjamra azonban nagyon ügyesen tudom felvinni ezzel az ecsettel az ilyen-olyan por állagú festékeket. A festéket igen jól felveszi, a feje egyenletesen nyírt, szinte vonal alakú, megfelelő keménységű. Jó vásár volt, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 2.