Make Up Factory

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Kondícionáló szájfény friss gyümölcsös illattal és SPF 10 védelemmel.

A Hydro Lip Smoothie friss gyümölcsös színekre festi be ajkait és közben magakadályozza, hogy kiszáradjanak. Az öregedésgátló hyaluron sav láthatóan kitölti a kis vonalakat és ráncokat, és teltebb megjelenést ad ajakainak. A bisabolol (egy kamillában található olaj) megnyugtatja a bőrt; a bőséges ximenia olaj (vadon növő olíva magokból) selymesen puhává varázsolja a száraz ajkakat. Az SPF 10-es védelem megvédi az érzékeny ajkakat az UV sugarak bőrkárosító hatásától. Kapható grapefruit, eper és szeder illatokban.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Daisyyy

2017. december 3.

A színválaszték valahogy eléggé necces, nehezen találtam olyan árnyalatra,ami nekem jól áll (visszafogottabb pinkeket szeretem). A boltban a kézfejemre kentem a tesztert, halvány rózsaszínesnek tűnt, hazajöttem, kipróbáltam, itthon meg full pirosas a számon ugyanaz az árnyalat....(a pirosat meg utálom magamon, öregít). Egyébként meg tényleg hidratál, nem szárít legalább is, csak lehetne kicsit csillogósabb, fényesebb is. Ez se nem matt, se nem fényes, hanem olyan krémes, olyan semmilyen. Elhasználom, de nem vagyok oda érte, ebből a szempontból meg drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

jns.melinda

2015. július 25.

Volt szerencsém nyerni ebből nyerni egy Frech nude árnyalatú terméket. Magamtól nem venném meg, akkor sem, ha bevált és szívesen használom, mert egy számomra egy essence is tud ennyit. Nem különösebben tartós, de szépen mutat, jól hidratál, van benne fényvédő is, viszont én tuti a grapefruitos illatút kaptam, mert nem olyan fincsi az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.