Make Up Factory

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: N0emi, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Lelőhely:   Müller

Fényvisszaverő folyadék a ragyogó arcbőrért és a visszafogott rejtélyes csillogásért.

A bőrt tökéletesebbé tévő enyhén csillogó Spectra Flex® Focus festékanyaggal, amely lefedi a bőrhibákat, vonalakat és ráncokat. A gyöngyszerű textúra optimálisan alkalmazkodik mindenfajta bőrszínhez. Használhatja az Illuminating Skin Perfector krémet alapozóként a smink alatt vagy előkeverve az alapozóval. Használhatja a krémet sminkkel együtt vagy önmagában highlighterként a különösen kifinomult eredményhez.

Parabén- és illatanyag mentes.

Anyezz

2017. november 9.

Lehet, hogy én vártam túl sokat, de teljesen mindegy, használom-e alapozáshoz vagy sem. Semmi különbség. Az állaga/illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

N0emi

2016. augusztus 4.

Már a második üveggel használom el, de egy üveg több mint fél évig elég, közel mindennapos használattal is.
Nyáron nem teszek az arcomra semmit, csak ezt a megfelelő pontokra és szép, nem csillámos, de hidratált fényt ad. Nekem a szem alatti sötét karikákra is bevált :) Nem nagyon próbáltam más márkák ilyen jellegű termékeit, de nehezen váltanék, nekem alapdarab lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.