Make Up Factory

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   Müller

Hosszúvá, íveltté és dússá varázsolja a pillákat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Sika

2019. augusztus 28.

A festék nagyon tartós, nem pereg. A színe szép mélyfekete. Lassan szárad, ezért rétegezni időigényes.
Ellenben az én pillaimat tincsekbe összeragasztja (még ha szép hosszúvá is varázsolja őket), így az ígért dús hatást nagyon nem hozza. Számos olcsóbb spirál veri a teljesítményét... szóval aki nem született dús szempillákkal, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

forraine.timea

2014. szeptember 12.

Nagyon szuper termék hihetetlenül ívelt és dús szempillát lehet vele elérni. Nem kopik nem pereg és érzékeny szeműek is használhatják. Ár-érték arányban 5 pont. A drága szempillaspirálokkal is simán felveszi a versenyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.