Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ragyogásfokozó korrektor szem alá

• Elfedi a sötét karikákat, bőrpírt, és a pattanásokat
  • A könnyű fényvisszaverő pigmentekkel friss, természetes ragyogást biztosít a bőrnek

kittiszimonetta

2019. április 15.

Kezdjük azzal, hogy ennek a márkának a tusával lassan egy éve örök barátok vagyunk, alapdarabom és csak azt használom. Gondoltam, egy márka, biztosan tökéletes lesz a korrektoruk is... Őszintén szólva kissé sokkolt a dolog, amikor először magamra kentem. A helyzet az, hogy furcsa az állaga, fedése nem sok, és a sötét karikákra csak ráragad, ennélfogva még jobban kiemeli azokat és lesz rajta egy ilyen fura, ragadós réteg, ami félúton elkezd lepattogni. Jobb, ha nem teszem fel, ebben teljesen egyet tudok érteni az előttem szólóval.
Nem mondhatnám, hogy ajánlom, ennyi pénzért vannak 10x jobb korrektorok is a piacon!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Illa

2019. február 25.

Évekkel ezelőtt használtam már, és akkor meg voltam vele elégedve. Nincsenek sötét karikáim, egy kicsit frissíteni, egységesíteni akartam a szemem alatti területet, erre akkoriban jó volt. Most, már 40-en túl, azonban sajnos ez nem mondható el: annyira csúnyán beleül a pici ráncokba, hogy az vállalhatatlan. Csúnyább vele a szemem alatt, mint nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

nyuszita

2016. július 2.

Nagyon szeretem! A Müllerben ajánlotta az eladó/ smink tanácsadó hölgy és nagyon örülök neki. Már január óta használom napi szinten és még mindig van benne. Szépen fed, nem ül bele az apróbb ráncokba, abszolút hozza, amit ígér. Az ára sem vészes (ha jól emlékszem, kb. 4.000,- Ft). Az egyetlen gondom, hogy nem látom, mennyi van még benne, de emiatt nem vonok le egy csillagot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

forraine.timea

2014. szeptember 12.

Az 1-es árnyalatot vettem meg belőle és nagyon elégedett vagyok a termékkel. A szemem alatti karikákat szépen elfedi és a tekintetem is üdébb lesz tőle. A fedése közepes nem ül bele a ráncokba és könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.