Make Up Factory

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Diana23, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Müller

Krémes, folyékony állagú szemhéjfesték, metálos finish-sel.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Sokáig szemeztem vele a boltban, mert kicsit drágállottam, ahhoz képest, hogy a szemhéjamat kb. 10* festem ki egy évben. De nem bírtam ki és megvettem az Iridescent Pink árnyalatot, ami olyan gyönyörű, hogy azóta sem bántam meg a vásárlást. A minősége nagyon jó, könnyű felvinni és fent is marad. A színe pedig awwww, egyszerre rószaszín, ezüst, arany...Nekem is csípte kicsit a szememet, de annyira nem zavart. Én azt hittem, hogy már nem lehet kapni, mert én karácsony tájékán vettem és utána meg akartam venni az Iridescent Bluet is, és már hűlt helye volt. :( (bár hozzá kell tenni, hogy egyszer néztem meg :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Diana23

2017. június 4.

Születésnapom alkalmából kaptam meg a Metallic Rose árnyalatban kedves barátnőimtől, bár már régóta szemezgettem vele, úgyhogy ez egy telitalálatos ajándék volt 😍
Minőségében sem kellett csalódnom, másnap gyönyörűszép sminket varázsoltam vele, ami egész nap tartott ( 29°C-ban ráadásul ! ), persze hozzá kell tennem, hogy előkészítettem a szemhéjamat alaposan, primerrel fixálópúderrel korrektorral, szóval mindennel 😄 Viszont, mivel a kézfejemről is alig bírtam levakarni ezért sejthető, hogy talán nem is igényel ekkora hű-hót az egész felviteli procedúra 😅 Na mindegy, jobb félni, mint megijedni, szoktam mondani 😁
Elképzelhető, hogy beszerzem mellé az Iridescent Blue-t, aminek csodálatos "unikornis vér" színe van 😍🦄
Ha nem is teli szemhéjra fogom használni, mindenképpen szeretném kipróbálni szemhéjtusként is, ahogy a Makeup Factory instagramján láttam egy korábbi posztban 😊
Egyetlen kis hibája, hogy egy icipicit mintha csípne a szemhéjam belső zugában, mikor felviszem és még nem száradt meg teljesen, mondjuk mintha rá is lenne írva, hogy azon a területen ne erőltessük a dolgot 😅 Az összetevőkről sokat nem tudok sajnos, mivel sem a csomagoláson, sem a honlapon nem találtam egy darab betűt sem róluk... talán külön kell utána kérdezni a cégnél? 😏

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.