Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2017. október 29.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ásványi anyagokat tartalmazó kompakt púder, mely ápolja és mattá varázsolja a bőrfelszínt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Rony

2014. július 21.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a púderrel. Mivel nekem fedésre nagyon nincs szükségem, ezért kerestem egy olyan púdert, amely nem nehezíti el a bőröm, de egységesíti azt.
Nekem a 06-os színben van meg, ez a sötétebb sárgás tónusú, még egy színben van a 03-as egy világos rózsaszínes árnyalat.
Bár nem túl olcsó, én 6290 Ft-ért vettem, de szerintem megéri az árát, mert 15 g-ot kapunk ezért a pénzért.
Mattító hatása szuper, nekem egész nap nem fénylik ki a bőröm, pedig kombinált, nyáron inkább zsírosabb a bőröm.
Nyárra a legtökéletesebb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

Nyárra a legtökéletesebb választás.