Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verseau, Módosítva: 2016. január 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A pirosító por precíz felvitele könnyűvé és szórakoztatóvá válik a Blush Brush ecsettel. A kiváló minőségű kecskeszőr biztosítja, hogy az ecset elegendő festéket vesz fel és egyenletesen viszi fel azt. A rugalmas sörtehegyek ideálisan igazodnak az arc vonalához. A nagy kúpos ecsettel felviheti a pirosítót a teljes arcára és használhatja a finomabb sminkeléshez is. Az ecset egy fantasztikus eszköz az arc kontúrjainak kiemelésére.

karaibrahimgil

2019. február 22.

Én is kontúrozásra használom. Elég egészen kevés púdert felvenni vele, nem szippantja magába a port. Öt csillagot adnék rá, de sajnálatomra elkezdett hullani a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

GlamourAndStyle

2016. március 7.

Én is kontúrozáshoz használom. Csak annyit mondanék róla, hogy ezzel az ecsettel olyan egyszerű a kontúrozás, hogy még teljesen sötétben felapplikálva is tökéletes kontúrral villognék, szinte magától pattintja fel a festéket oda, ahova kell és annyit, amennyit kell. Kellően tömött és puha, gyönyörűen dolgozza el a púdert, egyszerűen nem lehet vele hibázni. Top 1 kontúrecset lett nálam és ezt úgy mondom, hogy nem az iylen ferde vágású ecsetek a kedvenceim a kontúrozáshoz. Nálam kenterbe verte a MAC hasonló kontúrecsetét is és egy imádott Real techniques kontúrecsetemet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Verseau

2016. január 13.

Én nem pirositohoz használom, hanem a kontúrozáshoz, annyira egyszerű ezzel felvinni a por alapú barnítót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.