Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verseau, Módosítva: 2016. január 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A Powder Brush vége nagy és puha. Ez könnyűvé teszi a laza vagy préselt por gyengéd felvitelét. A kiváló minőségű kecskeszőr biztosítja, hogy az ecset elegendő festéket vesz fel és egyenletesen viszi fel azt. A rugalmas sörtehegyek ideálisan igazodnak az arc vonalához. A Powder Brush ecsettel nagy felületekre viheti fel a port és használhatja finomabb kihúzáshoz is. Az ecset a port vékony, egységes rétegben viszi fel. Ezzel elkerülhető, hogy az arca porosnak nézzen ki.

Ár: 2500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Verseau

2016. január 13.

Én Pirosító ecsetnek használom, mert a púder hét ez nagyobb fejű ecsetet használok szívesebben, viszont a pirosítóhoz tökéletes, pont akkora amekkorák az almácskáim és nagyon jó minőségű szőrből van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.