Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verseau, Módosítva: 2016. január 27.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   Müller

Selymesen puha pirosító három harmonikus színárnyalatban és finom arany csillogással az arcvonások kiemeléséhez.

Keresem⭐Make Up Factory Rosy Shine Blusher
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: mariann33
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 5.

Levesznek a lábamról a szépen kinéző sminktermékek, ilyenkor van az, hogy ha kell, ha nem, irracionálisan is akár, de sokszor velem jönnek.
A márka pultjáról is elmondhatom, hogy mágneses hatású rám nézve.
A rózsaszínes-barackos árnyalatú pirosító van meg nekem is - ráadásul itt sikerült hozzájutnom - ami egy három színből álló virágmintát formáz, nagyon ízlésesen.
Először a szokásos pirosító ecsetemmel próbálkoztam, de azzal egyáltalán nem működött, túl lágy volt hozzá, már az ecsetre sem sok minden került, és az arcomon is alig látszott belőle valami. Viszont a saját kis ecsete azonnal hozta a kívánt eredményt, gyönyörűen teljesítve.
Ez a kis durvább szálú és hatású, szinte "sprőd" szintetikus ecsetke az, amit valószínű, hogy gondos tervezés eredményeként találtak legmegfelelőbbnek ehhez a termékhez. Korábban hajlamos voltam az ilyen kis hozzácsomagolt ecseteket lendületből kidobni, mondván azok semmire sem jók. De már többször beigazolódott, hogy nem véletlenül kerül pont az a kis ecset a csomagolásba.Csak ne lenne ilyen pici! Ilyenkor következik az, hogy próbálok valami hasonló minőségű ecsetet találni a készletemben, aminek számomra értelmezhetően nagyobb a feje.
Már többször jártam így, ezért kitartóan addig próbálkozom, amíg meg nem találom a megoldást. A kis ecsetet pedig nem dobom már ki, ha neszeszerbe kerül a pirosító, jól használható kis eszközként nyúlok érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

A márka pultjáról is elmondhatom, hogy mágneses hatású rám nézve.

GeorginaH

2016. április 24.

Rosy Shine árnyalatom van nekem is,mégsem ugyanilyen.Elvagyok vele,de nekem a szín intenzítása kevés, rétegezve meg már nem természetes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

Verseau

2016. január 13.

Az én nagyon fehér arcomhoz pont tökéletes ennek a három színnek a keveréke. Lágyan csillog, tehát pont nem túlzás és olyan mintha nem is lenne az arcomon, elég vékonyak felvinni mert egy kevéstől is előjön a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.