Make Up Factory

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Adriana, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Szatén hatású lábspray
  • Enyhe színt ad és fénylő hatást biztosít
  • Felvitele egyszerű
  • Az eredmény: makulátlanul ragyogó lábak
  • Vízálló

3 színárnyalatban kapható: No. 04.: világos bézs, No. 06.: bézs és No. 10.: homok

Nena

2015. június 24.

Ez a cucc komolyan megmentette a nyaramat. Akármennyire is igyekeztem, a lábamat soha nem láttam annyira szépnek, amit nyugodt szívvel mutogatni akartam volna... Vagy a borotválás miatt volt pöttyös, vagy az epilálás után (pedig mindig szorgalmasan kenegettem-radíroztam). Aztán a kánikulában jött a szoknya, én meg irigykedtem a szép lábú lányokra (ami persze már valahol beteg, ennél nagyobb problémám soha ne legyen :D).
Na de ez a spray egy megváltás! Könnyen eloszlatható, egyenletes színt és fedést ad, mintha valami instagramos blur-effektet kapna. :D Amint megszáradt (max 1 perc) már nem fog és egy egész napot kibír - teszteltem: reggel 6 körül fújtam fel és este 10 magasságában mostam le, semmit nem kopott!
Az ára azért kicsit sok, de egyrészt nekem megéri, másrészt elég sokáig bírja. Most egy másik márka hasonló termékét rendeltem meg fele ennyiért (sally hansen), de azt még nem próbáltam ki, majd igyekszem itt is összehasonlítani a kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

lujzi

2013. augusztus 19.

ez a termék számomra hatalmas öröm. nagyon nem szép a bőr a lábamon, emiatt nyáron is hosszúnadrágban jártam mindig, és irigyeltem mindenkit, aki rövidnadrágot, szoknyát vehet. ez a spray megoldotta a gondomat. három fújás a lábszáramra, fél perc alatt elsimítom (nagyon könnyű egyenletesen felvinni, nem gondoltam volna), és már megyek is. nem fogja meg a ruhát (bár tény, hogy fehér szoknyával még nem próbáltam), gyönyörű hatása van, teljesen észrevétlen. a lemosása is nagyon egyszerű, meleg szappanos vízzel kétszer lemosom a lábam, és ennyi. kíváncsi vagyok, meddig lesz elég ez a flakon. én 5500-ért vettem a müllerben, 75 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.