Make Up For Ever

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rozix, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

Krémes víz- és dörzsolésáló tartós szemceruza

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HeniM

2019. január 4.

Feketében van meg, eléggé menő. Mármint a márkanév miatt is olyan, mint amikor profi sminkes sminkel és a minősége is. Nagyon bejött, hegyezni valóban kell, de nekem elég, ha a kezemen néha megnyomogatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Rozix

2014. március 6.

Én egy 6L (Black with purple highlights) árnyalattal rendelkezem, ami egy szép sötétlila. Zöld szeműeknek erősen ajánlom, nálunk elég jól kiemeli a szemszínt. Puha a hegye, de ahhoz képest, hogy rajtam hogy muzsikálnak a ceruzák, meglehetősen tartós. Kicsit gyorsan fogy, mert hegyezni kell, nade a MUFE-nek is élnie kell valamiből. Szerintem ez a második legjobb szemceruza a piacon, a Chanel Stylo Yeux-nek ugyanis nem ér a nyomába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.