Makes Scents

Ár:   2300 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2020. február 17.

Ár:   2300 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml

Fejjegyek: harangvirág, szegfűszeg

Szívjegyek: jázmin, gyöngyvirág, vadrózsa

Alapjegyek: pézsma, ámbra

Ár: 1690 Ft/10 ml, 1190 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta
Jenny Glow Green Cucumber EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

akli

2021. szeptember 1.

Update: Továbbra is nagy a szerelem. És muszáj elmondanom, hogy a tegnap álltam az esőben az átjárónál és hirtelen megcsapott ez az illat. Döbbentem álltam, és néztem a mellettem álló lányokat, hogy vajon ki lehet az. Végül mindenki eltűnt és előttem haladt az illat gazdája: egy szürkeszemű pasi a kutyájával. Hihetetlenül jól állt neki(k) az illat, amiben a zuhogó esőnek is nagy szerepe volt. Nekem meg hatalmas élményt jelentett az egész, eddig az uniszex parfümök a CK-vonalat jelentették, valami citrusos-cédrusos akármiket, de ez most végérvényesen megváltozott.
Végre megjött a tegnap. Az itteni és fragranticás vélemények alapján úgy döntöttem, hogy nem tudok nélküle élni. :) És tényleg. Eddig azt hittem, hogy a könnyedség netovábbja a L'eau par Kenzo, de ezt sokkal jobban esik viselni. Kicsit vizesebb, kicsit virágosabb, nincs benne menta, tényleg olyan, mint egy esőáztatta, épp száradni készülő virágos mező. Ennyi pénzért a tartósságával sincs bajom, egy munkanapot kibírt rajtam, s zuhanyzás után is éreztem halványan a csuklómon.
Közben rendeltem még néhány Jenny Glow illatot, a Nectarine Blossommal nagyon szépen harmonizál, kap egy kis fanyarabb, füvesebb alapot, nagyon jó nyári illatkombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Phoenix19

2021. március 5.

Nem emlékszem, hogy valaha szagoltam volna harangvirágot, de tuti, hogy nem dinnye illatú. Egyszer volt egy Spanyolo.-ban vásárolt parfümöm, Agua di Jazmin (jázminvíz) volt a neve és olyan finom vizes, frissen zuhanyzott illatot azóta sem éreztem. Először csodálkoztam, miért érzem ugyanazt egy harangvirág nevű illatban, de valószínűleg a szívjegyben elhelyezett jázmin a felelős a hasonlóságért. Hihetetlen, hogy a jázmin ilyen könnyű is tud lenni, a gyöngyvirág - amit külön nem érzek ki - biztos, hogy szerepet játszik az egyébként vadító illatú jázmin megszelidítésében. Vizes, harmatos, könnyű, frissítő, mégis rendkívül intenzív és tartós illat. Tökéletes mása Jo Malone Vad harangviràgának. Furán hangzik, de nem az a fajta illat, ami nálam a virágos kategória, ez inkább egy zöld, vizes illat. A "Forest" itt inkább esőerdő, buja növényzettel. A virágok zöld szárát érzem, melyen harmatcseppek gördülnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Rozicska

2020. október 18.

Csatlakozom az előttem szóló véleményéhez,valóban dinnyés az illat indítása.Könnyű,légies,cseppet sem édes.Nem érzem a szegfűszeg illatát(szerencsére).Megállja a helyét ősszel is,séta során most az esős időben gyakran érzem ezt a vizes kissé dinnyés illatot.Nem túl tartós,de az árát tekintve ez nem rovom fel hibaként.Főleg,hogy most a No..n csak a nagy kiszerelést kaptam,így gyakrabban használhatom.Az üvege szép,egyszerű.A kupakjánál fogva azonban nem szabad megemelni,mert elereszti az üveget.

Séta közben megtaláltam melyik fa alatt érezni az esőben ezt az üdítő,ehhez hasonlító illatot..A diófa alatt ázó falevelekből és termés héjból árad.Isteni finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 18.

Burya

2020. február 27.

Őszinte leszek, fogalmam sincs, milyen illata van a harangvirágnak, úgyhogy nem tudom megállapítani, hogy ez vagy az eredeti Jo Malone mennyire tudja visszaadni az illatát. Akár a többi Jenny Glow, ez is csaknem tökéletes mása az eredetinek, tizedannyiba kerül, és 6-8 órán át tartja magát, ami egy ennyire légies, vizes illatnál nem semmi teljesítmény. Elsőre mintha görögdinnyét éreznék, de vizesebben (már ha lehet a dinnye a dinnyénél is vizesebb...) és gyöngyvirágot, ami kissé szappanossá, szúróssá teszi. Ez a két illat keveredik leginkább, amitől nekem egy eső utáni, napsütötte liget ugrik be sok-sok fával és dús aljnövényzettel, virágokkal, fülledt nyári levegővel, amikor éppen elvonul a vihar a gyors, langyos zápor után, a madarak ismét csiripelnek, de még látszik az elvonuló sötét felhő a távolban. Nagyon egyszerű illat, semmi eget rengető nincs benne, mégis olyan szépen eggyé válik a viselőjével, mint egy leheletkönnyű fátyol. Friss, virágos, nőies, ártatlan. Szeretem este lefekvéskor fújni és már most ábrándozok az eljövendő közös nyári esős délutánjainkról. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.