Makes Scents

Ár:   2200 Ft és 4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   2200 Ft és 4900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml

Illatjegyek: körte, frézia, rózsa, pézsma, pacsuli, sárgadinnye, rebarbara, ámbra

Ár: 3000 plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: 30 ml üveg kép szerint , Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta
Ár: 1500 Ft/ csere , Eladó: hdia
Állapot: 3/4-e megvan, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel/posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

akli

2021. május 11.

Egy rendelés mellé kaptam egy mintát a körtés-fréziás Jo Malone testápolóból. Kibontottam és megbotránkozva szaglásztam az alkaromat, hogy nahát, ez mi? Hirtelen valami fehér vasalt inges kivénült nyugati értelmiségi képe ugrott be róla, afféle "Ahha!" érzésem volt, hogy hát igen, ez az ők illatuk...aztán az otthoni kardigánom maximálisan beszívta az illatot s én annyira rákattantam az illatmaradványokra, hogy sajnáltam kimosni. :)) Az eredetiért nem adnék ki egy vagyont, de amikor valahol olvasgatva rábukkantam erre, nagyon megörvendtem és azonnal rendeltem néhány Jenny Glowt, egyik sem okozott csalódást. A nyitánya kicsit erős nekem, ezen a ponton talán lehetne körtésebb, de kb. negyedóra múlva megszelídül és jön a többi illatjegy is, főként a frézia és az ámbra dominál rajtam...tartós, nekem egy energiával teli, dinamikus, fényes, tavaszi illat, amolyan "Minden rendben van, gyorsan alkossunk valami nagyszerűt!". :) Befújtam magam vele, főztem egy bitang erős kávét és állok is neki dolgozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Rozicska

2021. május 9.

Vannak illatélményeim körtéről,fréziáról,ebben azonban egyiket sem érzem.Az üvegből is és a bőrömön is mentás illatot érzek és még valami virágfélét.Közel sem mondanám kellemetlennek,hétköznapi könnyű"valami legyen rajtam" illat.A tartóssága viszonylag rövid.Uniszex illatnak van feltüntetve,de ez kifejezetten női illat.

+ új megjegyzésem:napközben használom,most a melegebb időben.Hűsítő,tartós,"nahát mi ez a jó illat?"-megjegyzéseket kapok.Megkapja a 4*-ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 9.

tomane

2020. augusztus 11.

Az első pár percben érezni a körtét, azután jön a pacsuli és átveszi az uralmat, emlékeztet az YSL Mon Paris-ra, de azt sem tudtam megszeretni.A tartóssága rajtam közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

galbanum1

2020. június 25.

Csodálatos illat hihetetlenül kedvező áron. Az eredetit csak parfümös testápolóból ismerem, az nagyon tetszett, nyilván ez az illat sokkal dúsabb, változékonyabb. A nyitány rajtam harsogó zöld, kissé citrusos, majd ahogy telik az idő, úgy édesedik, én határozottan kiérzem a fréziát, a kedvenc virágomat, egy kis gyümölcsöt is... Nagyon hamar megfogott, igényes illat, még ha koppintás is, az üveg, a csomagolás... Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 25.

Burya

2020. március 4.

Én sem ebben, sem az eredeti Jo Malone-ban nem érzek körtét - fréziát, pacsulit és pézsmát viszont annál inkább. Kissé fanyar, szúrós, karcos és nagyon erős frézia illat, már-már erőszakos, a JHG Mad Madame-jához tudnám hasonlítani, amit az ember vagy szeret, vagy ki nem állhat. Nekem a Mad Madame életem parfümszerelme, úgyhogy ez is nagy kedvencem lett, mert annál picit frissebb, nyáron is hordható. Két fújás rajtam egész nap illatozott, a kifújás utáni erőteljes kezdés után 10 perccel pedig elkezd szelídülni. Az eredeti Jo Malone-ok közül az English Pear & Freesia az egyetlen, ami rajtam 20 percnél tovább bírta, de még ezzel együtt is kenterbe veri ez a hasonmás, főleg ilyen áron. Ez már a 4. Jenny Glow a gyűjteményemben, épp úton van még két másik is (Oak & Berries, Mimosa & Cardamom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.