Makes Scents

Ár:   2200 Ft és 4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   2200 Ft és 4900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml

Illatjegyek: mimóza, kardamom, tonkabab

Jenny Glow Mimosa & Cardamom EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 1500 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/ posta/ foxpost

Linett21

2021. augusztus 10.

Erőteljes, tiszta, lineáris mimóza-szappan illat. A 3 összetevőből én csak őt érzem; kardamomot és tonkát mutatóban sem sikerült felfedeznem benne. Kár, mert a mimóza mellett mindkettőt nagyon szeretem és mindkettő jegy szempont volt önmagában is, hogy vakon megvásároltam ezt a parfümöt.
Maga az illat egyébként erős, hosszan tartó, jól projektáló, minőségi munka, és ez rendkívül korrekt ilyen áron.
Mégsem lesz szerelem. Egyrészt a fentebb már leírt hiányérzet miatt. Másrészt azért, mert ahogy beleszagoltam, azonnal megboldogult Nagyim ugrott be, neki volt mindig ilyen illata (bár azt már nem tudom, ezt kizárólag szappannal, vagy kifejezetten ilyen illatú parfümmel érte el). Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy öreges, vagy vénasszonyos parfi lenne. De tény, Őneki volt mindig ilyen illata, és nekem ez már az ő személyével rögzült. Talán ha nem lenne ennyire kegyetlenül vegytiszta, éles, szappanos beütésű ez a mimóza, szívesen használnám hűvösebb időben nappalra. De így nem, sajnos.
Objektíven menne az 5 csillag (nagyon jó áron igényes iparosmunka); de egyrészt a kardamom és tonka teljes hiánya; másrészt a személyes emlék miatti használhatatlansága miatt számomra csak 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

akli

2021. július 6.

Ezekkel a Jenny Glow illatokkal mindenféle hangulataimat kiélhetem, teljes a függőség. A mimózás illatvilágot egy YR tusfürdőből ismertem, úgy gondoltam, nagyon nem lőhetek mellé, nálam a hordhatóság fő kritériuma, hogy diszkrét legyen, sem családot, sem kollégákat ne bántson, de azért tartsa bennem a lelket napközben. Hát ez pont ilyen. Mimózás, krémes, púderes lesz rajtam, a kardamom nagyon halványan érződik, pedig örülnék neki, főleg hűvösebb időben, halványan emlékeztet egy Kenzo illatra, a Flowernek a L'eau de Lumiere változatára. Bőrön 2-3 órát bírja, a testvérei talán tartósabbak, de ennyi pénzért megbocsájtom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

Burya

2020. október 17.

Szintén vakvásárlás volt. Mivel szinte minden parfüm tetszik, amiben erőteljes mimózás jegy van, egy ideje keresgélek a mimózaközpontú illatok között. Sajnos arra kellett rájönnöm, hogy önmagában a mimóza illata nem az én világom, sem a Prada Infusion de Mimosa, sem ez nem lesz kedvenc, VISZONT! Rétegezve más illatokkal mennyei! Én sem a kardamomot, sem a tonkababot nem érzem ki belőle (utóbbiért hálás vagyok, mert ki nem állhatom), csakis a színtiszta, nagyon enyhén édeskés, "poros" mimózát. Maga a folyadék olajos nyomot hagy a bőrön, tehát semmiképpen sem javaslom ruhára fújni. A tartóssága egyébként már önmagában megérne 5 csillagot, ugyanis a tegnap lefekvés előtti fújást a csuklómon még ma reggel is intenzíven éreztem, ami egy parfümnek is becsületére válna, ez pedig "csak" cologne töménységű. Összességében egy végtelenül természetes, puha, meleg mimózaillat, remek tartóssággal. Barátkozom vele önmagában is, mert határozottan jobban tetszik, mint a Prada-féle mimóza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Pünyike

2020. május 14.

Vakvásárlás volt, nem ismerem az eredetit, azt sem tudtam, hogy ez valaminek a "koppintása". Tavaszra kerestem valami lágyabb illatot, mert gondoltam majd sokat fogok kirándulni. Először megijedtem, mert az illata nekem túl zöld volt, meg lágy is - máshoz vagyok szokva-, de ilyet akartam. Nem tetszett igazán. Jöttem-mentem, tettem-vettem és meg-megcsapott egy kellemes illat. Persze, hogy ez volt az. Szóval: az eleje nem alkoholos! Ez nagyon tetszik, utálom, ha az alkohol az első, amit érzek. Finom, lágy, mimózás illat. A tonkababot, amit nagyon szeretek, alig érzem, a mimózát viszont az utolsó pillanatig. Nem mondom, hogy a szomszédban is érzik, teljesen normális hatósugara van. Tartós, egész nap éreztem. Másik parfümmel együtt rendeltem, azt sem ismertem, szintén "koppintás", az kissé édesebb. Férjem szokott lenni az "orr", mindig megkérdezem, melyik tetszik neki jobban. Meg mertem volna esküdni, hogy az édesebbet fogja választani, mert azokat szereti ( Angel, Poison...), de ez jobban tetszett neki. Nálam 5*, tartósságban, illatban, árban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 14.

Freesia

2020. március 12.

Nem ismerem az eredeti Jo Malone illatot, igy nem tudom, alternatívaként mennyire jöhet szóba. Isteni finom mimózás,szappanos illat, nekem a Kenzo Summer illata ugrott be róla, csak nekem ez jobban tetszik, lágyabb. A tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, mert 3 másik Jenny Glow-val teszteltem ma délután, de nagyon ígéretes, mert 4 kézmosás és egy tusolás után is érzem a kézfejemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 12.