Makes Scents

Ár:   2200 Ft és 4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2020. március 4.

Ár:   2200 Ft és 4900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml

Illatjegyek: tölgyfa, piros ribizli, rózsa

Jenny Glow Oak & Berries EDP 30 ml
Ár: 2000 Ft. , Eladó: nidus
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest, 11. kerület (augusztus 6-tól), fizetés: személyesen, átutalás után postázom vagy foxpost
Jenny Glow Oak & Hazelnut EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Linett21

2021. július 8.

Update:
Fel kell, hogy javítsam az értékelésem, bizony ez működik ebben a nagymelegben. Alapvetően még mindig nem vagyok kibékülve azzal, hogy a hivatalos felsorolt jegyeket én nem érzem ki belőle. Ugyanakkor kánikulában olyan finom, puha fűszeres illattá szelídül a bőrömön egy idő után, hogy szabályosan beleszerettem. Az első fél óra még mindig kegyetlen, de ebben a száraz nyári időben valahogy úgy alakul a bőrkémiámmal a leszáradás után, mintha egy keleti fűszeresbolt előtt időznék. Nem otromba, nem orrbavágó, csak lágyan fűszeres-balzsamos, de egyáltalán nem édes és abszolút uniszex. Meglehet, csak az orrom játszik velem, vagy napszúrást kaptam... mindenesetre nagyon-nagyon érdekes. Az eredeti 1 csillag helyett kap 3 csillagot ezek után.

2021. május 11.
inkább (bár szerintem egy illatnak alapvetően nincsen neme). De nekem így sem tetszik. Főleg, hogy semmi tölgyfásat és semmi bogyósat nem érzek benne. Olyan az 'illata', mint az éretlen zöldségé, amit túl korán szüreteltek le, ki tudja, talán Spanyolországban, vagy Görögországban, hogy a kontinens túlvégére szállítsák hűtőkonténerben, majd a műanyag, EU-s csomagolásból otthon kibonthasd, miután hazaestél vele pl. a Sparból. És akkor konstatálod, hogy jééé, ennek semmi íze. Majd ráadásul megcsap a még mindig túl 'zöld' zöldség szaga...
Különösen az éretlen zöldborsóra emlékeztet, amikor már előre tudod, hogy a nehezen nyíló borsóhüvelyben csupa apró borsókezdemény lesz csak.
Kifejezetten kellemetlen az orromnak, sorry.
Csakis vállalkozó kedvűeknek ajánlanám. Akik inkább ne klasszik, nőies nők legyenek...
Tartóssága közepes, abba - ilyen áron - nem tudok belekötni.
Mindegy, mennyire Jo Malone-klón, vagy sem, ez most nem jött össze, sajnos. Kár érte, mert nagyon érdekes illat is lehetett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 8.

Update:

2021. május 11.
Kifejezetten kellemetlen az orromnak, sorry.
Tartóssága közepes, abba - ilyen áron - nem tudok belekötni.

Rozicska

2020. október 15.

Kifejezetten férfi illat.A bogyókat csak kicsit érezni leginkább a tölgy érezhető.Egyáltalán nem kellemetlen,aki kedveli az uniszex illatokat annak nyerő lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

nevaneva

2020. október 12.

Nagyon izgatott ez az illat, hogy milyen lehet a tölgyfa benne... Meg a szép színei, ami persze huszadrangú egy illatnál, de mégis fontos nekem. Az eredetihez nem tudom hasonlítani, önmagában értékelem. Az üvegben kellemes, puha, lágy, de kifújáskor nagyon pasis nekem és az is marad. Mindig dilemmázom, hogy tkppen nem ffi illat-e és nem igazán nyúlok utána. Elbúcsúztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.