Makes Scents

Ár:   2300 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2020. február 17.

Ár:   2300 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml

Illatjegyek: tengeri só, zsálya, grapefruit, tengeri moszat, pézsmamályva

Jenny Glow Wood Sage & Sea Salt EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegében még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Ár: 3000 plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: 30 ml üveg kép szerinti mennyiséggel , Helyszín: --, fizetés: Posta vagy foxpost

VickyV

2020. május 17.

Egy komplett szériát táraztam be a Jenny Glow-kból, de sajnos egyik sem az illatom. Ez is eléggé pasissá alakult, de nem az a kellemes verzió, hanem szúrós, rajtam idegen illata lett. Nagyjából egy óra után vált elviselhetővé. A parfümnek olajos batása van a bőrömön😕
Sajnos nekem nem vált be, pedig mástól is hallottam róla pozitív értékeléseket, de ez ugyebár nem feltétlen mérvadó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Burya

2020. március 4.

A többi Jenny Glow illathoz hasonlóan tökéletes mása az eredeti Jo Malone-nak, csak épp tizedannyiba kerül és tartósabb. Rajtam elsősorban a tengeri só és a zsálya érvényesül az illatjegyek közül, a grapefruit hála az égnek nagyon a háttérben marad (rajtam a citrusok általában savasak lesznek, mint a tisztítószerek...), de már most érzem, hogy ennek nem most van itt az ideje. Ez kánikula illat, kívánja a nyarat, a fényt, a hőséget. A tartóssága bőrön 6 óra körül van, ruhán még másnap is érezni. Nyáron nagy kedvencem lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.