Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Nanaho, Módosítva: 2013. május 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Intenzív fényű szájfény.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nanaho

2013. május 11.

A Stolen Kisses és a Kiss and me van meg belőle,gyönyörű sötétebb árnyalatok, Az állaga krémes,a színe intenzív. Nem szárít és gyönyörűen mattra szárad,de nem mutatja az ajkakban a repedéseket. A kopása sem vészes és nem ül meg a szélekben. Az applikátora pont elég anyagot vesz fel,nekem elég 1x áthúzni a számon. Örülök hogy megvettem,ajánlom másoknak is. Az ára meg valami fantasztikus,mindenki megtalálja a kedvenc árnyalatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.