Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: zsuzsu1992, Módosítva: 2014. november 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Make Up Academy megújult körömlakkjai.

Rengeteg új árnyalatban kaphatóak. Az új ecsetkialakítás megkönnyíti a felvitelt, pár másodperc alatt megszárad, és két rétegben szép fedést biztosít.

Kiszerelés: 6,2 ml

lysza1985

2015. június 9.

Nagyon olcsó, bár kis kiszerelés, ami nekem nem baj, mert sokszor rámromlik. Nem túl tartós, de más lakkok se tartósabbak, egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

nyappyberii

2014. november 15.

én ezt Angliában kaparintottam, meg, el sem hittem, hogy csupán 1 fontba, vagyis 390 forintba került. ennek ellenére az eddigi legtaretósabb és legszebb körömlakkom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.