Makeup Academy

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2015. március 27.

Kategória:   Sminkek szájra

Drámain matt hatás, erősen pigmentált szájfény, hosszan tartó hatás.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lbetti

2018. október 2.

Firecracker arnyalatban kaptam, ez egy bordo szin. Gyorsan mattra szarad, pigmentalt, de nem lehet szepen felvinni es darabokban potyog. En egy forintot nem adnek erte :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Madarka15

2017. április 25.

Rendeltem hirtelen 5 színt, mert egyszerűen csodásak a színeik. Nekem tökéletes, mind! A felvitel egyszerű, nekem egyáltalán nem darabos, nem potyog, és tartós is. Plusz gyönyörűen pigmentáltak :)
Én leradíroztam a szám használat előtt illetve a sminkelés elején kentem fel az ajakápolót és rúzsozás előtt letöröltem ami nem szívódott fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Meleyaa

2015. november 21.

A kékeszöld szemeimhez már régóta kerestem egy ultrabrutál narancssárga ajakkencét viszonylat elfogadható áron. Amikor a drogériában kinyitottam az Atomic névvel jelzett tesztert majd hogynem sírva is fakadtam,h IGEN,MEGTALÁLTAM!!!!Hazaérve,első használat után is ugyan ez a könnybe lábadt szem volt a reakcióm,csak hogy nem a gyönyörűségtől................sajnos egyet kell értenem az előttem szóló kezdo-vel.Habár a felvitellel nekem problémám nem akadt,ment minden mint a karikacsapás,viszont a végeredmény csapnivaló. Ragad,repedezik,morzsalódik és a legrosszabb,hogy cafatokban hullik.Mentségemre szóljon,hogy ajakápolóztam alá-felé,kentem annyira vékonyan,amennyire csak lehet,színben tökéletesen egyező szájkontúr ceruzát is bevetettem,de mind hiába..................ha esetleg valamit nem próbáltam,valaki homályosítson fel,hogyan lehetne használhatóvá tenni ezt a terméket.Kidobni még sajnálom,de úgy néz ki,megy a használhatatlan sminkcuccaim kategóriába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

kezdo

2015. július 1.

a középső piros van/volt meg. nem lehet rendesen felkenni, sem az aplikátorral sem ecsettel sem kézzel sem sehogy. amikor fönn van akkor borzasztó nehéznek érződik, húzza az embernek a száját aztán még reped. egyszer sem jutottam vele olyan szintre, hogy kilépjek benne az ajtón. egyáltalán nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

lysza1985

2015. március 30.

Nekem nagyon tetszik, felkenem és ott is marad, evés-ivás után is fenn marad. Matt, picit szárít, de nem durván. Biztosan veszek több színben is még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.