Makeup Academy

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2021. szeptember 1.

Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt rúzsok, 7 árnyalatban, a nude-tól a rózsaszínen át a vörösig.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tátombák

2022. január 23.

Nagyon kemény, zsírkrétára emlékeztető rúzs, és ebből az következik, hogy nehéz felkenni. Húzgálhatom a számon többször, hogy kicsit olvadjon a bőröm melegétől, de valahogy nem akar viselkedni. Egyből beleül a ráncokba, az ajkak belső részénél pedig egy határozott vonal rajzolódik ki, aminél beljebb már nem akar fogni a szín. Alapozószájat csinál, amit mattsága ellenére sem lenne szabad, abból is a csúnyábbat.
Aztán hagyom egy kicsit és mint ha minden a legnagyobb rendben lenne, 1-2 perc után egyszer csak elkezd normálisan kinézni. Egységessé válik, kitölt minden kis barázdát, úgy néz ki, mint amivel ki mer menni az utcára az ember.
Ezt a rúzst tükör nélkül nem szabad használni. 2 csillagot tőlem azért kap, mert a Bona fide árnyalatot nagyon szeretem a hitvány formulájától eltekintve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

ginga6

2015. március 11.

Már majdnem az összes árnyalatot beszereztem, és nagyon szeretem őket! Csodásak a színek, jól pigmentáltak, bár a matt formula miatt az én számat szárítják. ezt persze egy kis ajakápolóval meg lehet oldani. Ár-érték arányban teljesen jók, ezért adok 5 csillagot. Ja és azért, mert a rúzsok alján lévő letekerhető kis valami az extra adag rúzzsal nagyon cuki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

lysza1985

2014. december 10.

A totally nude és lilac árnyalatokat vettem meg. A lila az új kedvencem, nem is gondoltam eddig, hogy ilye színek felé kellene elmennem, mert jól áll. Ahhoz képest, hogy matt, nem szárít, nem is túl erős avgy hivalkodó a színe, nekem tökéletes kis hétköznapi rúzs. A totally nude viszont nem jött be, nagyon darabos lesz a számon, száraz, nem szép. Tesómnak megvettem a pink színűt, attól is féltem, hogy feltűnő pink lesz, de igazából nem olyan erősen pigmentált, simán kis kellemes hétköznapi szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.