Makeup Academy

Ár:   €2   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sarria, Módosítva: 2019. november 13.

Ár:   €2
Bőrtípus:   Normál

Krémes állagú pirosítója bársonyos árzást hagy maga után. Könnyű összetétel, amely lehetővé a fokozatos szín építását a kívánt hatás elérése érdekében.

5 árnyalatban kapható

sarria

2019. november 12.

Nagyon szeretem ezt a kis mono pirosítót. Bár elsőre nagyon élénknek tűnik, szépen egyenletesen lehet felépíteni. Természetes hatást kelt, nem csúszkál el és nem is szárít annyira, mint egy por állagú pirosító. Én ecsettel szeretem eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cyclopentasiloxane, Diisostearyl Malate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate