Revolution

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nora.hajdu91, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ecsetek

Folyékony és krém alapozó és púder felvitelére és eloszlatására használható sminkszivacs.

lndnmvlszl

2018. augusztus 24.

Notinorol rendeltem 2500-ert es nagyon jo, hatalmas lesz bevizezes utan es puha, de nagyon sokaig kell vele foglalkozni, hogy kiszedjem belole a korrektort (hogy tiszta maradjon). En szappannal szoktam, es az eredeti beauty blenderbol masodpercekkel kijon ez meg 5-7 perc ugy, hogy egy nagyon kicsi es halvany folg meg marad benne. Kovi amit venni fogok az a real techniquese lesz, remelem azzal nem kell ennyit nyomkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

nora.hajdu91

2015. december 31.

Ajándékba volt egy Pink Pandás vásárlásomhoz,szóval őt sem szándékosan vettem,mégis pikkpakk a kedvencem lett.
Nagyon szenvedek,hogy találjak egy jó sminkszivacsot a blender helyett,és ez az első ami tényleg ugyanúgy teljesít. Szépen megnő bevizezve,puha, nem szív be sok terméket,szépen eldolgozza az alapozót. Véletlen kedvenc. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.