Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   32 x 0,625 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katulin, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   32 x 0,625 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Elképesztően szép paletta 32 intenzív szemhéjpúder árnyalattal.

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Nagyom szuper kis paletta a revolutiontol ez is. Pont elegge pigmentaltak. Es nagyon sok szin van benne. A rozsazsines arnyalatok tetszenek nekem ebbol a palettabol a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Queen16

2020. június 3.

Egyik kedvenc palettám, színes sminket, hétköznapi natúrat is el lehet vele késziteni, föként pink, és barnák találhatók benne, könnyen épithető, pigmentált, vigyázzni kell mert könnyen megszalad az ember keze mert tényleg pigmentált :D a csillámos szinek ujjal jobban kijönnek a szinek a palettabol, a mattak ecsetel mutatnak jol, ajanlani tudom azoknak akik szeretnek kiserletezni a szemsminkekel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

allitse19

2020. május 17.

Szép tavaszias árnyalatok vannak benne, szeretem használni a rózsaszín árnyalatait, jól beletapad az alapba, amit felrakok előtte. Imádom a fényes lilás-rózsaszínes árnyalatait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

almakrem

2020. április 23.

A legtökéletesebb paletta amit csak láttam, minden olyan szín megvan benne ami a hétköznapi viselethez és egy megjelenéshez is tökéletes, van benne matt és csillogó is, minden színe tökéletesen felhasználható. Ezt a paletta kicsit dolgot amit más írt nem értem, mert egyáltalán nem kicsi, egy jó tenyérnyi méretű, kb 18 centi hosszú és 10-12 centi széles, tökéletesen elfér a kézben. A színek szépen építhetőek, gyönyörűen pigmentáltak és tartósak, hétköznapi viselethez, évszaktól függetlenül hibátlan választás. A gyártó őszre ajánlja, de nyárra, tavaszra is ugyan olyan szépen használható az élénk és világos színei miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

bigdaybeauty

2020. március 4.

A kép csalóka, a paletta elég kicsi. Gyenge minőségű: nem túl pigmentáltak a színek, és elég hasonlóak is, ezért nem szívesen használtam, el is adtam. Szerintem ahhoz képest, hogy picit többért már minőségi palettákat is lehet kapni, ez rettentő drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

zita98

2020. február 5.

Szép színek, de igazából a nude árnyalatokon kívül nem nagyon tudom kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

germanberni

2019. november 18.

Ez volt az első nagyobb palettám, akciósan vettem, kb 2500 Ft-ért. Akkor nagyon szerettem, de sok szín egyáltalán nem pigmentált, kb használhatatlan, valamint én a pirosat mindig is hiányoltam belőle. Kezdőknek tökéletes az ára miatt és mert barnákkal könnyebb dolgozni, de hamar ki lehet nőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

bernadettu

2019. október 1.

Kicsit negatívra sikeredett az értékelésem, azt mondanám hogy ár-érték arányban jó paletta, de személy szerint úgy vélem hogy a hazai drogériákban kicsit túlárazott, érdemesebb karácsonyi csomagban megrendelni, de nekem egy csomaggal bőven elég volt a márkából.

Csomagban vásároltam meg még tavaly karácsony előtt így kb 1200 Ft körül szereztem meg, az itt feltüntett árat nem adnám ki érte.
Számomra ez egy igazi őszi paletta, örülök, hogy fele-fele csillámos és matt, de sajnos a mattok eléggé porolnak, némelyik kicsit krétás hatású.
Elég sok hasonló árnyalat van benne, ami nem feltétlenül baj, mert a panek elég kicsik és ha egy elfogyna, akkor találhatunk hasonló árnyalatot.
Rdel young alappal nekem kibírnak 8-10 órát.
Összességében örülök, hogy megvan, de csodaszer kategóriát nem éri el (ha a leejteném és összetörne nem sajnálnám, de használni szeretem a hibái ellenére)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Rdel young alappal nekem kibírnak 8-10 órát.

Evi0924

2019. szeptember 17.

Minden szín meg van benne, amit csak szeretnék + van néhány csillogós is közöttük, szóval ez egy teljes mértékben kihasználható paletta. Jól pigmentált és jól lehet vele dolgozni. Az ára nem kevés, viszon én Angliában szereztem be, ahol csak 8£ volt, így nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Őszre, bár számomra egész évre, telitalálat ez a paletta. Nagyon jól pigmentált színek, amik szépen építhetőek is, egy közepes barna színt hiányolok belőle egyedül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.