Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Készíts lenyűgözően ragyogó sminket a Makeup Revolution fólia szemhéjpúderével! A termék speciális formulájának és a folyékony primernek köszönhetően a sminkedre olyan csillogó pigmenteket vihetsz fel akár a folyékony fém. Drámai, tartós és szemet gyönyörködtető!

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Vanessza0420

2018. december 14.

Szépen pigmentált, könnyű használni. Egyedüli problémám vele, hogy a primer kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

GlamourAndStyle

2016. január 22.

Általában natúr, meleg földszínekben és hidegebb mályvás, taupe-os színösszeállításokban utazom ha szemfestésről van szó, a legdurvább "ámokfutásaim" eddig a színes tusvonalak voltak és az utóbbi időben max egy sötét mélykék, vagy sötétzöld szemfestés, azok is szigorúan natúr színekkel kombinálva. Mindenféle színes, paradicsommadár-look nálam kizárva, nem azért, mert kinőttem már belőle, csak egyszerűen nem a stílusom. Na, hát az ilyen extrémebb hangulatú felindulásomnak köszönhető, hogy megrendeltem ezt Emerald Goddess színben, ami egy élénk türkizzöld árnyalat, mert, hogy ez nem smaragdzöld az biztos, de ez jelen esetben nem is baj. A Stila-nak van amúgy ilyen koncepciójú szemfestéke, majdnem ötszörös áron, annak a másolata akar lenni ez.

Nos, hát nem tudom hol kezdjem. Tetszik is meg nem is, ahhoz, hogy néhanapján kiéljem vele színesebb hangulatomat a szemfestés terén tökéletesen jó lesz. Talán a legnagyobb hiba az benne, hogy ez nem fólia hatású festék. Egyáltalán nem. Ez masszív csillámtenger kérem szépen, olyannyira, hogy ha nem hozakodna elő a szép türkizzöld színe, akkor mérgesen a kukába vágnám, mert ezt a mértékű ezüst csillámtengert már a balettvizsgák után kinőttem olyan 12-13 évesen... Maga festék a tégelyben viaszos állagú, ha így á la nature primer nélkül akarnám használni, semmit sem érnél el, ugyanis nem veszi fel a festéket sem az ujjam, sem pedig az ecset. Olyan, mintha a hozzá csomagolt primer lenne az oldószere. A használati utasítás szerint a hozzá járó kis fém tálkába kell cseppenteni egyet a primerből, majd hozzáadni a festékből előzetes kapirgászás után. Szerintem teljesen felesleges amúgy felkaparni a tégelyben a festéket egy újabb eszközzel, én fogtam magam és rácseppentettem a primert magára a festékre, nem kell ez a plusz kotyvasztás, mintha egy kémialaborban lennénk, ez csak egy szemfesték, könyörgöm.
A szín maga amúgy intenzív, alkalmakra jó lesz, egyébként semmi másra, egyrészt a - számomra extrém- színe miatt. másrészt a csillámpónisága miatt. Egy biztos, ha ezt olyan színben rendelem meg, ami nálam megszokott és gyakran akarnám használni, akkor most eléggé boldogtalan lennék, mert ha valamit utálok, akkor az az, amikor még másnap is ezüst csillámdarabokat seprek le az arcomról egy szemfesték miatt. Az ára egyébként nagyon kedvező, kísérletezéshez úgy gondolom, hogy teljesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.