Revolution

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   Rossmann, online

Púder és krém alapú termékek, amelyekkel formázhatod és kitöltheted a szemöldöködet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

JBobi

2019. június 4.

Kb. másfél éve karácsonyra kaptam ezt a palettát, bár sok ismerősöm azt mondta nem jók a revolutionos termékek, én mégis hamar megbarátkoztam vele. Két legvilágosabb árnyalatot használom belőle, bár a por része már elfogyott, a zselé a végét járja. Nem száradt be, könnyű vele dolgozni, természetesen specko ecsetet, külön vásárolt ecsetet használok hozza. Folyamatosan kérdezik, hogy mivel csinálom a szemöldököm, ha olyan szimmetrikusra sikerül akkor még azt is, hogy tetoválva van-e.:)
Még nem döntöttem el, hogy újra veszem vagy mást próbálok ki, a zselén és a poron kívül a többi részét nem használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Hollowsora5

2019. március 3.

Fekete a szemöldököm, viszont nem akarok egy démonnak kinézni, ezért ennek a palettának a sötét barnáját szoktam használni. Eleinte a por állagúakat használtam, de aztán kipróbáltam a krémesebb sötétbarnát és az tökéletesen illik a szemöldökömhöz (lehet kissé furán hangzik,hogy fekete szemöldökre sötétbarnát használok).
Egész nap a helyén marad, ha én véletlenül nem kenem el a kezemmel. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Egész nap a helyén marad, ha én véletlenül nem kenem el a kezemmel. :D

OrosziEszti

2019. február 12.

Minden egy helyen! Gyönyörű, pigmentált tartós színek! Van benne por állagú és zselés is. Bár azért egy még világosabb színt tehettek volna bele, talán ennyit hiányolok a palettából. Külön öröm a magas fedésű korrektor és a krém állagú highlighter, amit akár az arc többi részén is lehet használni, nem csak a szemöldökcsont környékén, így utazáshoz is kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

beresregina95930

2018. december 18.

Nagyon jó kis szett :) könnyű használni, patent szemöldököt lehet vele varàzsolni, de azért a tökéletes szemöldök érdekében egy ceruza is kell hozzá ✌🏼

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Judit1987

2018. július 22.

Nekem való színek, minden féle állagban.. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nekem való színek, minden féle állagban.. 5*

Brami

2018. május 30.

A kedvenc szemöldökformázó készletem, a testvérem példányát lopkodtam mindig el, amíg nem jött meg a sajátom. 😁 Pillanatok alatt szuper szemöldököt tudok magamnak készíteni. Mivel sajnos nagyon világos, szinte láthatatlan a szemöldököm alapjáraton muszáj (majdnem) minden nap formáznom. Azért 4 csillagot adtam rá összességében, mivel vannak benne túl sötét árnyalatok is, amiket valószínűleg soha nem fogok elhasználni, viszont ebből a fajtából világosabb palettát nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

vaszily60

2018. május 23.

4000 forintért vettem ezt a szemöldök palettát amiből két színt használok, a két legsötétebb barnát. Fekete a hajam, nem a legjobbak az árnyalatai a hajamnak de sajnos ennél már csak világosabb palettájuk van. Az tetszik benne,hogy található benne por állagú és krémesebb,gél állagú szemöldök festék is. Így ez szerintem igazán jó, vannak benne pici ecsetek de én ezeket nem tudom használni. A highlightereit pedig kifejezetten szeretem szemöldök csont alá.
Egész jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Egész jó termék.