Revolution

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3990 Ft

Az ecset ideális a kontúr vonalak meghúzására a nehezen hozzáférhető területeken, mint például az orr és a szem körül.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Kinyi

2017. június 1.

Ez az első ovális ecsetem, nem volt még semmilyen tapasztalatom ilyen fajta ecsetekkel, így nagyon kíváncsi voltam rá. Több dologra is kipróbáltam, mindenre igazából amit a leírása ajánlott, de nekem leginkább a szemalatti terület korrektorozására vált be és mostanra a napi rutinom állandó tagjává vált. Már nagyon sokszor mostam és még nem hullatta a szőrét. (kb. 1 éve van meg) A pozitív tapasztalat hatására most nagyon szemezek az alapozóecset társával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.