Revolution

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szaboszinti, Módosítva: 2015. november 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Normál

Folyékony és krém alapozó és púder felvitelére és eloszlatására használható sminkszivacs. Használat előtt nedvesítse be a szivacsot majd szinte teljesen szárazra nyomja ki. Ezután elkezdheti a sminkelést. Minden harmadik használat után ajánlott a tisztítása.

telelle

2016. december 8.

Az első blenderem, így nincs összehasonlítási alapom, de:
- szépen megszívja magát, helyes kis puffancs lesz
- hihetetlenül puha
- gyönyörűen eldolgozza az alapozót/BB krémet
ennek fényében nem is nagyon vágyom másra, max. a MUR Advanced Complexion Expert Soft szivacsát fogom majd kipróbálni.
Egyetlen hibája, hogy mosásnál kicsit ereszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Az első blenderem, így nincs összehasonlítási alapom, de:
- szépen megszívja magát, helyes kis puffancs lesz
- hihetetlenül puha
- gyönyörűen eldolgozza az alapozót/BB krémet
Egyetlen hibája, hogy mosásnál kicsit ereszt.

Lina14

2016. augusztus 19.

Kicsit megdabag bevizezve, nem vesz vel sok alapozót, de nem érdemes erről felvinni az alapozőt, inkább felpöttyözni, és az arcon eldolgozni. Én szappannal tisztítom, elég könnyű tisztítani, de dove szappannal enged a színéből, arra vigyázni kell. Puha, kól eloszlat mindent, természetes finist ad, és elég tartósnak tűnik. Nagyon szeretem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Kingucii

2016. március 29.

Pinkpandáról rendeltem,csak másmilyen alakban,nem ezt a csepp alakot.:D Ez lényegtelen is, amit én tapasztaltam az az,hogy egyáltalán nem vesz fel sok alapozót! (Bevizezve használom és jó duckamucka lesz) Tisztítani könnyű, samponnal/tusfürdővel szépen meg lehet tisztítani.
Rendeltem az Alliexpresszről is ,itt kb 1$-t, háát gyerekek onnan nem ajánlom, nem szívja meg magát, nagyon gumi szaga van, kemény, nehéz tisztítani. Ami a sminkelést illeti én nem mertem a szivacsra tenni alapozóból,így csak korrektorral próbáltam ki, de nem jó.Szóval innen ne,másik egyébként jó!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

reku0304

2015. december 28.

Bevizezve használom. Nem vesz fel több alapozót, mintha ecsettel vagy kézzel dolgoznám el. Tömör, könnyű használni, de a harmadik használat után ki kell mosni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.