Revolution

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: dodiika, Módosítva: 2015. október 26.

Korrektor, kontúrozó, arcpirosító, highlihter egy palettában.

A paletta tartalma:

• 3 db krémkorrektor (különböző, de világos árnyalatok)
  • 1 db Silk Touch Anti Shine kőpúder

1 db natural
1 db beige

Viki9727

2017. július 14.

A paletta korrektorai valami szörnyűek..használhatatlan, fura az állaga, beül a ráncokba. A púder nagyon jó, jól mattít. A pirosítonak gyönyörű színe van, jól pigmentált. A bronzosìtó iszonyú pigmentált, vigyázni kell vele hogy mennyit használ az ember. A hightlighter gyönyörű, pigmentált, nagyon imádom. Összességében jó kis palettárol van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Lina14

2016. március 15.

nem is értem, miért a medium árnyalatot vettem meg, amikor olyan példás light vagyok, hogy öröm nézni! a paletta önmagában kiváló: a csomagolás masszív és minőségi, a terméke állaga, eldolgozhatósága és színe fantasztikus(ugyan melegebb tónusúak). a púderek állaga selymes, könnyen felvehető és felvihető, a kontúrszín semleges alaptónusú, a pirosító rózsás, a highlighter is rózsás. a korrektorok púderes finisűek eldolgozás után, valamint könnyen eldolgozhatóak. ugyan a csíkok kicsik, ezért a nagy ecseteim nem voltak kompatibilisek vele. ugyan az én zsíros bőrömön gyorsan kifényesedtek, de normál bőrnél nem lehet probléma. a jó szín kiválasztásával nagyon jó kis palettát kapunk kézhez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Maerus

2016. január 25.

Nagyon praktikus, szeretem :) Light/ medium árnyalatban van meg, a korrektorok szem alá nem annyira váltak be, bőrhibákra tökéletes. A highlighter része enyhén csillog, a pirosítójának imádom a színét és a púderrel is elégedett vagyok. Ennyi pénzért mindenképp megéri ez a paletta az árát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

kreativvarazsblog

2016. január 12.

Light/medium árnyalatban használom ezt a palettát és nagyon szeretem. Hihetetlenül jól pigmentált a pirosító és a kontúr paletta rész, elég csak kis mennyiségben felvinni és azt eloszlatni, a korrektorokat nem nagyon használom. Több órán keresztül kibírja átfedés nélkül, ezért nagyon megéri az árát és az egyik kedvenc palettám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

jete92

2015. december 23.

Ma érkezett meg az enyém, light/medium árnyalatban. Már most imádom. Nagyon pigmentált, szép, visszafogott színek. A korrektorok nem szárítják a bőrömet, ami nálam nagyon ritka, úgyhogy ennek külön örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

CeCeDrake

2015. november 22.

Medium és light/medium árnyalatokban rendeltem meg. A sötétebb nyári színemhez tökéletes, a másik a télihez.
A korrektorok jól használhatóak. CS ecsettel viszem fel, próbáltam ujjal, de úgy nem volt olyan jó.
A púder mindkettőben klassz, nem kelt poros hatást, átlag 6 órát bír átfényesedés nélkül.
A bronzosító/kontúr mediumban tényleg csak a nagyon barna nyári színemhez jó, viszont nem narancssárga! Matt finish, szépen lehet vele dolgozni, pigmentált.
Pirosító szép rózsaszínes mindkettőben, a light/medium színét kedvelem inkább.
A highlight szín mindkettőben egy hús/rózsa árnyalat, ami nagyon természetes hatást kelt.
Csomagolása kitűnő. Bár a korrektor be tud "porzódni", de arra én tettem méretre vágott iPad érintő fóliából egy darabot és így nincs porzás :-D
Nagyon kis kompakt cucc, sokat utazom, nekem megváltás! Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Pirosító szép rózsaszínes mindkettőben, a light/medium színét kedvelem inkább.
Nagyon kis kompakt cucc, sokat utazom, nekem megváltás! Ajánlom

MakeupbyB

2015. november 16.

Egész jó kis paletta lenne,ha nem ülne a ráncocskákba a szemem alatt a korrektor része...a púder részek tökéletesek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.