Revolution

Ár:   690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shinejuci, Módosítva: 2016. november 3.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Lenyűgözően krémes, és hosszan tartó ajakceruza. Használható rúzs,vagy szájfény alá, vagy akár önmagában is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nindzsuuu

2018. július 23.

Ez volt az első szájceruzám. Én szeretem őket. Tartós, szép, viszonylag nagy választék és olcsó. Nála jobban már csak az essence-s szájcerkákat imádom jobban.

Lina14

2017. január 21.

a the one árnyalat van a birtokomban. amolyan karamellás-lattés színe van. alapnak nagyon jó, mert krémes, de önmagában ez a nude is sápaszt. nem olyan nagy szám a tartóssága, de pár száz forintért nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

telelle

2016. december 8.

Már-már túl krémes... a Rebel például kicsit könnyen kenődik/kopik, aztán úgy nézek ki, mint aki megevett egy marék vörös gyümölcsöt :D A világosbarnát viszont szeretem, nagyon szépen fed és a helyén is marad. A hegyező jól jön, ha az ember csak ezt dobja be a táskájába, bár én inkább a kétoldalú essence hegyezőmet szoktam használni. Lehetne nagyobb a színválaszték, akkor vennék még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Shinejuci

2016. november 4.

A legnagyobb márkák szájceruzáival vetekszik tartósságban. A színek csodásak és tartósak. Könnyen felvihető,de nem kenődik le a szájról. Az egyik legnagyobb kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.