Revolution

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: GNóri, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3090 Ft

Limitált kiadás

A palettában 18 matt és szatén hatású szemhéjpúder található, tükörrel és egy dupla végű applikátorral.

Ár: 3090 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

balvenie

2017. február 3.

Lassan egy éve vásároltam ezt a palettát. A színek szépek, jól pigmentáltak, de rajtam sajnos nem tartósak, még alappal sem a igazi. A csillámos színekben a csillámok kicsit nagyok, és vándorlásra hajlamosak. Lehet, hogy abból adódóan, hogy korábban sok jót hallottam erről a márkáról, de kicsit csalódás, többet vártam tőle. Az árához képest megfelelő a minősége, de én a későbbiekben inkább áldozok több pénzt jobb minőségű kozmetikumokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

lfanni

2016. augusztus 1.

Az első szemhéjpúder palettám volt, amit vettem. A világos színek kevésbé pigmentáltak és nagyon hasonlóak, de a középen lévő bronzot például nagyon szeretem használni. A sötétebb színek viszont jól pigmentáltak, figyelni kell hogy ne vigyünk fel egyszerre sokat. Az alsó kör alakú nude színekkel jó mindennapi sminket lehet csinálni, mondjuk ezek a színek szerintem hamarabb kopnak mint a fölötte lévő csillámos. A szatén fényűek tartósságával viszont egyáltalán nincs baj, egy avonos szemhéjpúder alappal sokszor buliztam ezekkel a színekkel készített sminkben és mikor hajnalban hazaértem sem volt nagyon elkenődve vagy egy vonalban összegyűlve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

sunshine81

2016. március 27.

Az ár-érték aránya kimagasló, megfelelő alapozóval hosszan tartó, pigmentált hatást mutat. Nagyon jól lehet kombinálni az árnyalatokat, főleg a nude színek dominálnak. Az általam kipróbált drágább márkák szemfestékeivel nem voltam megelégedve, ez viszont bejött. Egyet fizet, kettőt kap akcióban vettük, így az ára is szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.