Revolution

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   18,18 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2016. január 4.

Kiszerelés:   18,18 g
Lelőhely:   Rossmann, online

A paletta tartalma:

• 4 szemöldök púder
  • 2 szemöldök zselé (színezett és áttetsző)
  • 2 highlighter (púder és krém)
  • 1 szemöldök ceruza
  • 2 mini szemöldök formázó ecset
  • 1 szemöldök csipesz

3 árnyalatban kapható: Fair to Medium, Medium to Dark, Extra Dark to Black

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 11.

Vegre megtalaltam a nekem valo palettat. Nagyon szép szemoldokot lehet vele csinálni, csak tudni kell hasznalni🥰❤️ Tartós, nem kenődik el, kibírja az egész napot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 11.

Sammael

2019. szeptember 16.

Nagyon féltem tőle, amikor megrendeltem. Néztem videókat,hogy milyen szemöldök készül vele,egyszerűen elborzadtam. Nagyon csúnya szemöldök videók készültek vele. Amikor megkaptam a palettát rájöttem, hogy a hozzá nem értők csináltak vele videót. Ilyen szép szemöldököm még sosem volt és ezzel szemben nagyon nagyon tartós, pedig úgy izzad a fejem dombnak felfele mint hat másik. És akkor is ott marad. Imádom. A legjobb. Mást ezentúl nem is fogok használni 🥰🥰🥰🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Silver66

2017. január 23.

Na ez egy nagyon jol sikerult paletta,elsore kozép szint vettem,az egy kicsit söté volt a szőke hajamhoz,igy a lányomnak adtam,ő barna haju,en pedig beszereztem a legvilagosabbat.Mindketten nagyon megvagyunk elégedve,szivesen nyulok érte,pedig ABH dip brow es ceruzaim is vannak szemoldokre.De ezzel is szivesen pepecselek,öt csillag,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 23.