Revolution

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: t.eszter004, Módosítva: 2016. január 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Ecsetek

Az Ultra Metals Flat Contour F304 kontúr ecsettel gyerek játék a kontúrozás por és krém termékekkel egyaránt.

nicolebunny

2018. június 19.

Annyira szép, hogy még nagyobb élménnyé teszi a sminkelést. A szőre nagyon puha és nagyon nagyon tömött, ez a legtömörebb ecsetem az összes közül. A márka arcpalettájával használom, elég finoman hozzáérinteni a színhez, és annyit vesz fel, hogy az arccsont mentén végig lehet húzni a színt, és néhány ügyes "fel-le" mozdulattal gyönyörűen el lehet finomítani a vonalat. Nekem megkönnyíti a dolgomat, mert nagyon precízen lehet vele dolgozni, nem úgy, mint a ferde blusher ecsetekkel, amikkel soha nem pontosan oda sikerült az "árnyék", ahová szerettem volna.. Akciósan rendeltem a pinkpandáról, kb. 2200 Ft-ért, és nagyon is megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

marryjane

2016. február 15.

Nagyon kis klassz ecset, Krémes kontúrozáshoz használom, szépen el lehet dolgozni vele a széleket.
A poros fixálás természetesen nem ezzel az ecsettel történik.
Nagyon szép kis ecset, pihe-puha sörték, egyszerűen imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

A poros fixálás természetesen nem ezzel az ecsettel történik.
Nagyon szép kis ecset, pihe-puha sörték, egyszerűen imádom! :)

Vikcike

2016. január 27.

Nos, nos.. Megrendeltem, életem első kontúrecsete, eddig ferde pirosítóecsetekkel kínlódtam.. Sajnos ez sem egy megváltás.. Csak por állagú cuccal próbáltam. Nekem az ecset túl tömött, borzasztóan nehéz eldolgozni a széleket, ha az ember lánya kapkod, bénázik, akkor könnyen pajesz-effekt lehet a kontúrból.. A festéket amúgy szépen felveszi. Sajna nem vagyok elájulva, továbbra is a NARS Ita kabuki marad a vágyálom, eddig nem sikerült alternatívát találnom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.