Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cyrus, az összetevőket feltöltötte: SzabadVera, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann, online

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Fannus

2016. augusztus 12.

Világosító a szemhéjalap a termék neve, én inkább egy bronzos csillámos krémes szemfestéknek nevezném, annak viszont nem elég pigmentált. Azt vettem észre, hogy még korrektoron is tartósabb a szemsminkem mint ezen. Nap közepére eltűnik a fele szemfestékem, a másik meg a beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

SzabadVera

2015. augusztus 12.

Nem erre számítottam, a "világosító" megnevezés alapján azt gondoltam világosítani fogja a bőröm. Kicsit jobban belegondolva félrefordítás lehet, mivel a BRIGHTEN inkább fényesítést jelent. Annak tökéletes :) Szépen "csillog", fénylik, pont mint anyám ezer éves szemhéj alapozója, amit imádtam kamaszkoromban :)
Erősen ragacsos állagú, remekül fixálja a szemhéjpúdert, olyan jól, hogy el se tudtam rendesen, egyenletesen dolgozni - gondolom még gyakorolnom kell, meg egy könnyedebb ecsettel próbálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.