Malizia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok

Boombapple

2016. június 29.

Nagyon régen, talán egy hónapon keresztül használtam. Nem az én illatom, iszonyúan édes és igazából nem érződik rajta a gyümölcsös illat. Kicsit mű, de akkor szerettem. A csomagolása nekem nagyon bejön, olyan kis bohókás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

tokfejessi

2016. május 24.

Kb. 9 éves lehettem, amikor egy hosszabb, nagynénémnél töltött nyaralás után anyukám ezzel, és a hozzá tartozó szájfényszerű ragacsos valamivel várt otthon. Nagyon szerettem mind a kettőt, mert ezektől nagylánynak éreztem magam. Pedig az illata nem egy nagy szám, hát még a víz állagú édes szájfény állaga és illata...de én imádtam!
Gyerekként arra tökéletes volt, amire használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Gyerekként arra tökéletes volt, amire használtam.

malvada

2015. augusztus 8.

Hirtelen elhatározásból vettem meg, mert megtetszett az üvege, az ára, meg persze az illata. Ez utóbbi egy az egyben Light Blue (D&G) koppintás - friss, kellemes és egyáltalán nem irritáló. Lehetne tartósabb is, de ennyi pénzért (630 Ft) ne legyünk túl igényesek ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Rita0126

2015. február 15.

Ez volt életem legelső parfümje. Nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 15.

Ez volt életem legelső parfümje. Nagyon szerettem :)

Aprile

2014. január 29.

Friss citrusos illat, amit feldob egy kis édeskés zamat. Olcsó, de finom illatú kis lötyi, ami az árához képest sokáig érezhető a bőrön:) Felidézte a kamaszkorom, azért is vettem belőle egy üvegcsét, amikor megláttam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.