Malizia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ella@34, Módosítva: 2014. november 18.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Kiszerelés: 1 l

Makk Zsuzsó

2019. szeptember 23.

Valamelyik patikában ki volt téve elvihető mint a belőle, egyet el is raktam. Utazáskor használtam, valami eszméletlen ez az illat! Nem érdekel, hogy szárít-e vagy sem (csak annyira, mint a többi), ehhez még csak hasonlót sem gyárt más márka. Be fogok szerezni belőle egy nagyobb szállítmányt, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Leoka

2019. január 24.

Vannak időszakok amikor nagyon elegem lesz a sokféle illatból, ez most pont egy ilyen...
ilyenkor előkerül a dove dezodor és a púderes illatok.
Bőrön is sokáig megmaradó púderes illat, nem baba, hanem nőiesen púderes.
Egy picit szárít, nem használom minden nap, így elviselhető (ezért a 4 csillag csak )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

ilyenkor előkerül a dove dezodor és a púderes illatok.
Bőrön is sokáig megmaradó púderes illat, nem baba, hanem nőiesen púderes.

ssteff15

2018. március 4.

Nemrég tudtam csak kipróbálni, egyik társát évekkel ezelőtt használtam aztán a környékünkön eltűnt a márka a boltok polcairól, nagy banátomra. Nemrég újra megtaláltam azt a tusfürdőt, a pézsmásat, és pár hétre rá már az összes illat kapható volt így le is csaptam erre a púderesre egyből, csak épp a 300ml-es változatára. :) Nem bántam meg sőt...most azon töröm magam hogyan tudnék ilyen illatú szekrényillatosítót szerezni vay készíteni, mert annyira tetszik az illat, számomra nagyon olaszos, szinte felidézi a gyerekkorom, mikor az olasz rokonok jöttek, és finom kölniük lengett a levegőben, na meg a fiók és szekrényillatosító párnácskák amit varrtak, is ehhez hasnló finom illatot árasztottak. Mennyei! Kissé híg, mint bármelyik másik tusfürdője a Malizianak de nem bánom, az illat mindenért kárpótol! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

juditkaa70

2016. január 2.

Sokszor szoktam vásárolni a Malizia habfürdőit,nem drágák,de mégis nagyon jók! Lágy,kellemes illata tartósan érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

Ella@34

2014. november 7.

Fel kellett töltenem ezt a kis csodát,nem hagyott nyugodni,bár az összetevőkkel még adós vagyok.A púder és hintőpor szerelmeseinek különösen ajánlom!Fantasztikus az illata,sokáig megmarad a bőrön,és vastag,sűrű,de mégis lágy habot képez..:)Talán 550 Ft-ért vehettem,és rendkívül kiadós.Finom,babás,nyugtató illata mellett még a hatás is olyan fürdés után a bőrön,mintha behintőporoztam volna magam,nem szárít,de mintha képezne egy leheletnyi selymes réteget a bőrömön,ami éppen arra jó,hogy tovább maradjak friss.Imádom!!Biztos,hogy újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.