Malizia

Ár:   590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. december 3.

Kiszerelés:   1 l
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Erika80

2019. október 6.

Nekem nagyon tetszik az illata! Első szippantás alkalmával megtetszett, mert szeretem az argán illatát és ez a habfürdő nagyon jól vissza is adja azt. Pedig nem vagyok/voltam egy nagy Malizia rajongó, de mostanában egy pár habfürdőjük megtetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

bugosgizi

2016. március 4.

Én töltöttem fel mert mindig nagyon ki akartam próbálni... De aztán most érkezett a megszokott kis boltomba ismét és volt lehetőségem megszaglászni. Mérhetetlen csalódás ez a termék. Mikor megcsapott az a szag hát azonnal küldtem vissza a polcra. Sokkal selymesebb és édesebb illatot vártam. Olyat amibe érdemes elmerülni mert ellazít. Na hát ez maximum a gyomromat fordította fel. Nem tudom hogy hat a bőrre de a szaga alapján nem is érdekel már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Nikike05

2016. január 23.

Kellemes illat, puha bör és jó sok hab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Kellemes illat, puha bör és jó sok hab :)